ایران سرزمینی با هزاران سال پیشینه های ارزشمند زیستی، با تمدن و فرهنگی غنی و بابیش از یک میلیون اثر تاریخی ثبت شده و صدها اثر ثبت نشده، موزه ای است پویا و گران سنگ و گنجینه ای است والا؛ و البته این پیشینه را طبیعتی رقم زده است که بی بدیل است و شگفت انگیز.

مسافرت کردن در ایام نوروز با خانواده می تواند خیلی هیجان انگیز باشد. بیشترمردم با اتومبیل به مسافرت می روند اما گاهی اوقات که مسیر طولانی است، برای مسافرت باید از هواپیما و یا قطار استفاده کرد.

همه ما تغییرات را دوست داریم، مثل تغییر فصل‌ها که با پایان یافتن فصل زمستان، فصل بهار شروع شده و شادابی و نشاط را احساس می‌کنیم.

اختلال طیف اتیسم در افراد شدت و ضعف دارد. خانواده ها نقش اساسی در اجتماعی کردن فرزندان از طفولیت دارند ومهارت های ارتباطی واجتماعی ازآموزش هایی است که توسط والدین ارائه می شود

در وحله ی اول، شاید بگویید: این که نامه ی تو نیست. اما دستی می نویسد و از ذهنی فرمان می گیرد که در تمام سال ها فکرم را خوانده، نگاهم را درک کرده، خوشحالیم، نگرانیم، و اینکه چه چیزی را دوست دارم و چه چیزی مرا عصبی می کند، یا چه زمانی گرسنه هستم، سردم است یا گرم و ...

 ساعت حدود 2 ظهر بود که خانواده وفادار به انجمن آمدند. آقای وفادار، پدری آرام و متین بود و صلابت خاصی در چهره داشت، چهره ای پر جذبه و جدی در عین حال مهربان و دلسوز. خانوم وفادار اما با لبخندی که بر لب داشت وارد انجمن شد،

داوطلب به کسی گفته می شود که به میل و رغبت و انگیزه شخصی قوی برای ارائه خدمت به هم نوع خود بدون هیچ گونه دستمزد یا چشم داشتی اعلام آمادگی می کند. انجمن اتیسم ایران هم مانند سایر سازمان های مردم نهاد، برای پیشبرد اهداف خود وارائه خدمات بیشتر و با کیفیت تر، به کمک و همکاری افراد داوطلب نیاز دارد.

مشکلاتی که خانواده های اتیسم با آن ها رو به رو هستند، نه تنها مانع پیشرفت اعضای خانواده بلکه گاهی مثل نیروی محرکه ای برای موفقیت های چشمگیر اعضای خانواده، عمل می کند.

آدرس انجمن اتیسم ایران

دفتر مرکزی:تهران،اتوبان ستاری جنوب،بعد از پل همت،خیابان لاله شرقی،پلاک 8.

تلفن : 48085 -021

آدرس ساختمان شماره 2

تهران،خیابان جمهوری،خیابان برادران یاسری،نبش دیلمان،پلاک 2.

تلفن : 66924359 -021

تمامی حقوق این وب سایت نزد انجمن اتیسم ایران محفوظ می باشد. طراحی سایت : اکسین